Akcesoria do ogrodzeń betonowych, kleje montażowe do betonu

Dzięki szerokiej gamie dodatkowych elementów wyposażenia można łatwo i szybko poszerzyć możliwości zastosowania naszych opryskiwaczy. Dobór właściwych akcesoriów może nie tylko poprawić efektywność pracy, ale sprawi także, że praca będzie łatwa i przyjemna.

Prawidłowo dobrane kleje montażowe cechuje wysoka odporność na związki chemiczne. Mogą być używane do mocowań w różnych podłożach, zarówno pełnych jak i pustych; elementy mogą być kotwione na różnych głębokościach uzyskując wyższe parametry nośności; śladowy, mało wyczuwalny zapach. Polecane produkty znajdują także zastosowanie przy montażu daszków.

Lakier do betonu jest wodną dyspersją sztucznej żywicy do natryskiwania na powierzchnie betonu wymywanego i inne uszlachetnione lub zwykłe. Stosując lakier do betonu chroni się podkład  przed wpływami środowiska ułatwiając jednocześnie jego czyszczenie. Ze względu na właściwości chemiczne lakieru do betonu  mamy do czynienia z lepszą przyczepnością do powierzchni. Nanoszenie na produkt jest łatwiejsze dzięki wydłużonemu czasowi twardnienia środka.

Akcesoria

Klej montażowy

Klej montażowy bezbarwny do daszków

Kotwa do zawiasów i przęseł

Lakier do betonu

Zawiasy do bram i furtek