Daszki na ogrodzenie betonowe

Nowe modele galanterii do budowy ogrodzeń są idealnym sposobem na aranżację przestrzeni w sposób nowoczesny i estetyczny, przy jednoczesnym spełnieniu oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Nowa generacja pustaków betonowych:

Daszki dwuspadowe – lico gładkie 

Daszki dwuspadowe dostępne są w następujących kolorach:
szary, brązowy i grafitowy 

daszek-ligo-gladkie-1
daszek-ligo-gladkie-2
daszek-ligo-gladkie-1a
daszek-ligo-gladkie-2a

Daszki dwuspadowe – lico łupane

daszek-ligo-lupane-1
daszek-ligo-lupane-2

Daszki płaskie – lico gładkie

Daszki płaskie dostępne są w następujących kolorach:
grafit, multikolor 1
multikolor 3, multikolor 5, multikolor 8.

Daszki płaskie – lico łupane

Daszki OLD

Daszki OLD dostępne są we wszystkich kolorach. 

* Kolory przedstawione w katalogu mogą różnić się od rzeczywistych kolorów pustaków. Katalog nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa handlowego.

Daszki na ogrodzenie betonowe

Znalezienie odpowiedniego wykończenia budowanego ogrodzenia często stanowi nie lada wyzwanie. Musi ono być wykonane z dobrego materiału, prezentować odpowiedni poziom wizualny, a przede wszystkim stanowić spójną całość z wybudowanym murem. Jesteśmy przekonani, że nasze daszki betonowe są odpowiedzią na te wymogi i spełnią oczekiwania osób o nawet najbardziej wyszukanym guście. W ofercie mamy rozwiązania dostosowane do różnych stylów, które pomogą urzeczywistnić nawet najbardziej oryginalne koncepcje.

Jakość, którą trzeba docenić

Dobry poziom wykonania to coś, co zawsze znajduje uznanie. Jako producent daszków betonowych dokładamy wszelkich starań, aby klient otrzymywał produkt najwyższej jakości. Nieustannie pracujemy nad tym, aby nasze wyroby zostały wykonane z najlepszych surowców i z dbałością o szczegóły. Efektem naszego zaangażowania jest zadowolenie setek klientów, którzy zdecydowali się skorzystać z naszych usług.

Nowoczesność i tradycja

Betonowe ogrodzenia mogą przybierać różne formy. Dlatego z powodzeniem można z nich skonstruować gładki mur utrzymany w minimalistycznej estetyce wpisującej się we współczesne trendy. Jednocześnie alternatywą będzie rozwiązanie stylizowane na starą cegłę, które pozwoli uzyskać efekt kamiennego muru, nadającego całości rustykalnego wyglądu i sprawdzi się np. w połączeniu z klasyczną architekturą lub drewnianymi zabudowaniami. Daszki na plot betonowy z naszej oferty mogą być wykończeniem każdej ze wspomnianych konstrukcji. Wystarczy wybrać lico gładkie lub łupane, aby uwieńczyć dzieło i nadać spójności całej realizacji.

Mnogość wariantów

Dostępne w naszym asortymencie daszki betonowe na ogrodzenia to wiele rozwiązań dostosowanych do potrzeb i upodobań klientów. Wybierać można wspomniane już lico gładkie lub łupane, a także dwuspadowe lub płaskie. Każde z nich dostępne jest w różnych wymiarach, które można dopasować do budowanej konstrukcji. Dzięki ilości dostępnych specyfikacji możemy dobrać propozycję odpowiadającą wielu unikalnym koncepcjom estetycznym.

Szeroki wybór kolorów

Daszki betonowe na murki produkowane przez nas mogą być wykonane w różnych wariantach kolorystycznych, takich jak szary brązowy czy grafitowy, a także warianty wielobarwne. Dzięki temu możliwe jest dobranie rozwiązania doskonale imitującego poszczególne rodzaje kamieni, do których chcemy upodobnić budowane ogrodzenie. Mimo że beton jest jedynie substytutem oryginalnego budulca, to jego zewnętrzny wygląd całkowicie pokrywa się ze swoim pierwowzorem.

Wymiary dostosowane do potrzeb

Zależnie od wybranego wariantu proponujemy daszek na ogrodzenie, który będzie można dopasować do wymiarów budowanego muru. W przypadku daszków dwuspadowych proponujemy następujące warianty:

  • 230 × 310 × 50 mm (lico gładkie)
  • 230 × 490 × 50 mm (lico gładkie)
  • 230 × 270 × 50 mm (lico łupane)
  • 230 × 460 × 50 mm (lico łupane)

Decydując się na daszki płaskie, oferujemy klientom:

  • 230 × 310 × 60 mm (lico gładkie)
  • 230 × 490 × 60 mm (lico gładkie)
  • 230 × 280 × 60 mm (lico łupane)
  • 230 × 460 × 60 mm (lico łupane)
  • 500 × 500 × 110 mm (daszki OLD)
  • 600 × 300 × 110 mm (daszki OLD)

Przy tak szerokich możliwościach nie ma problemu ze znalezieniem rozwiązań odpowiednich do każdego projektu oraz stylu architektonicznego, a klient zyskuje wiele potencjalnych kombinacji, które może wcielić w życie według swoich własnych upodobań.

Nie tylko ogrodzenia

Chociaż daszek na płot betonowy swoje podstawowe zastosowanie znajduje w grodzeniu posesji, to w rzeczywistości opcji jego użycia jest znacznie więcej. Bez wątpienia sprawdzą się we wszelkich ogrodowych konstrukcjach. Można je użyć jako zwieńczenie murków wytyczających alejki w ogrodzie lub w konstrukcjach, w których zasadzone zostaną kwiaty. Daszek na murek betonowy pomoże również w realizacji innych koncepcji, który będą owocem kreatywności klienta lub projektanta.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, a jeśli przy dokonywaniu wyboru pojawią się pytania, prosimy o kontakt – nasz zespół z radością udzieli wszelkich niezbędnych porad.