Ogrodzenia gładkie – producent | Combet

Dostępne kolory:

biały

grafit

multikolor 1

multikolor 1

multikolor 5

multikolor 7

multikolor 8

Galeria realizacji:

kolor biały

kolor grafit

multikolor 1

multikolor 5

multikolor 7

multikolor 8

Ogrodzenia gładkie

Szukasz ogrodzenia cechującego się prostym i szybkim montażem, a jednocześnie sporą dawką elegancji i nowoczesności? Jeśli tak, to najprawdopodobniej odpowiednim dla Ciebie rozwiązaniem będą nasze ogrodzenia gładkie. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, że konstrukcja ogrodzenia może być nie tylko szybka i prosta, ale również przyjemna!

Proste i estetyczne rozwiązanie

Nasze ogrodzenia z pustaków gładkich to rozwiązanie, które zastosować możesz do zabezpieczenia każdego domu, czy ogrodu. Idealnie imitują one naturalny kamień, a dzięki prostemu montażowi umożliwiają szybkie projektowanie całych zespołów urbanistycznych. Charakterystyczna, płaska konstrukcja nadaje im szykownego, nowoczesnego charakteru.

Oferujemy szeroką paletę kolorystyczną naszych pustaków gładkich, dzięki czemu z łatwością stworzysz ogrodzenie odpowiadające Twoim indywidualnym potrzebom i preferencjom.

Dla Twojej wygody przygotowaliśmy pustaki o dwóch rozmiarach – 160x220x540 milimetrów, oraz 160x390x540 milimetrów. Konstruując ogrodzenie, możesz dowolnie mieszać i różnicować wymiary, uzyskując jedyną w swoim rodzaju konstrukcję o niezapomnianym wyglądzie. Niezależnie od tego, na jaki rozmiar oraz na którą opcję kolorystyczną się zdecydujesz, masz gwarancję, że pustaki wykonane zostały z najwyższej jakości surowców i z absolutną dbałością o detale.

Gdzie sprawdzą się ogrodzenia z pustaków gładkich?

Jako producent ogrodzeń z gładkich pustaków zapewniamy Cię, że sprawdzą się one idealnie praktycznie wszędzie. Przy ich wykorzystaniu ogrodzić możesz zarówno dom, działkę, ogród, jak i każdy rodzaj posiadanego przez siebie terenu. Wykorzystując nasze produkty możesz indywidualnie ustalać wysokość i grubość każdego miejsca ogrodzenia, dodając mu dodatkowej klasy, jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo ogrodzonego miejsca. Masywność konstrukcji sprawi bowiem, że niezwykle trudno będzie je sforsować bądź uszkodzić.

Ogrodzenia gładkie, jakie proponujemy cechują się bardzo dobrą odpornością na warunki. Nasze produkty są odporne między innymi na działanie wilgoci, mrozów, jak i upalnych temperatur. Pustaki gładkie są także niezwykle wytrzymałe na uszkodzenia, co sprawia, że stanowią dobrą formę ogrodzenia w istocie każdego miejsca.

Gotowego ogrodzenia nie zapomnij uzupełnić naszymi daszkami.

Również jako podmurówka

Nasze produkty nie muszą stanowić samodzielnego ogrodzenia. Idealnie sprawdzą się również jako tak zwana podmurówka – czyli baza dla innego rodzaju ogrodzenia. W połączeniu z – na przykład – wykonanymi z wysokiej jakości metalu tworzą unikalną i niezwykle estetyczną konstrukcję.